• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Mikroplyšové deky s baránkom

  Akonáhle sa ochladí, babuší sa veľa ľudí do mikroplyšovej deky s baránkom. Je zamatovo hebká, úžasne hreje a skvele drží teplotu. Vďaka neutrálnemu baránkovému dezénu je navyše aj elegantným doplnkom. Takže ju využijete aj ako prehoz na posteľ alebo sedačku.

  Čítať viac
  Filtrovať
  25 produktov
  Aby vás nikdy neprestala hriať

  Nebojte sa, naše deky nepúšťajú chlpy ani sa nežmolkujú. Keď sa teda budete držať pár našich odporúčaní. Ak sa vám mikroplyšová deka s baránkom zašpiní, vyperte ju. Vždy ale maximálne na 40 °C. Ideálne na nižšie otáčky. Nikdy nepoužívajte aviváž. Zbytočne by ste obalili vlákna a tie by potom nemohli dýchať. Sušičke sa tiež vyhnite. Radšej nechajte deku poriadne preschnúť na vzduchu. Takto vás bude hriať ešte dlhé roky.

  Ponuka, ktorá vás skutočne zahreje

  Snažíme sa, aby vám bolo skutočne teplo. Aby vás naše mikroplyšové deky s baránkom hriali a hýčkali. Preto siahame len po materiáloch, ktoré sú hebké a jemné. Zároveň ale dostatočne odolné. Takže vydržia pokojný šlofík pri televízore aj výdatný nočný spánok.

  Nech ten rodinný krb nikdy nevyhasne

  Prelistujte naším blogom a priložte pár polienok do rodinného krbu. Nájdete tam rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Spoločne prejdeme celým bytom. Krok za krokom. Tak, aby bol ešte o niečo útulnejší. A každý príchod domov vás zahrial pri srdci.

  Hore