-20 % s kódom MKHERBAR + Doprava ZADARMO
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Osušky a uteráky

  Aby ste sa mohli v pokoji váľať na pláži. Alebo sa mali do čoho zabaliť, keď vyleziete z vody. Vyberte si svoju osušku. Takú, ktorá bude pohladením pre vaše telo. Ideálne z prírodných materiálov. Lepšie sajú, jednoducho sa udržiavajú v kondícii. A navyše sú doslova dotykom prírody.

  Tak už rýchlo z vody. Osuška na vás čaká!

  Čítať viac
  Filtrovať
  161 produktov
  Prečo osušky z prírodných materiálov?

  Pretože nedráždia a vydržia. Bambus aj bavlna sú voči pokožke až nebesky príjemné. Ľahko sa udržiavajú hygienicky čisté a svieže. V tom sa skrátka nelíšia. Rozhodne ale nie sú na chlp rovnaké. Sú to maličkosti, ktoré nakoniec rozhodnú o tom, do čoho sa po kúpeli zabalíte.

  Jemný a antibakteriálny bambus

  Kvalitné osušky s bambusovými vláknami sú absolútnym luxusom. Ide totiž o antibakteriálny a antimykotický materiál. Vďaka tomu zostane vaša osuška bez plesní a zápachu. Je vhodná aj pre alergikov. Citlivejšia pleť zase ocení jemnosť a hebkosť. Takmer ako by vás hladil hodváb. Oproti ostatným materiálom vyniká bambus aj svojou savosťou. Zvládne absorbovať až 4× viac tekutín. Na pláži aj v kúpeľni sa tak stane šampiónom.

  Bavlna pre tých, čo chcú odolnosť

  Bavlnené froté osušky sú stálicami. A právom. Sú jemné, ale napriek tomu odolné. Bez problémov zvládnu vyváranie aj sušenie na vysoké teploty. Jednoducho sa tak sterilizujú. Froté slučky zaisťujú vyššiu savosť a typickú textúru. Ktorá sa stará a hladí.

  Modal uschne ani nemrknete

  Bukové vlákna v kombinácii s bavlnou mimoriadne sajú a následne usychajú, takže pokiaľ neznášate vlhké uteráky, je modal ideálna voľba. Trpíte na citlivú pokožku? Modalové osušky vás nepodráždia, naopak sú extrémne jemné.

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky osušky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v osuškách topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Na našom blogu tak spisujeme najrôznejšie tipy a triky. Ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky. A nespočetné množstvo kúpaní.

  Hore