12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Saténové obliečky

  Luxus, elegancia, pohodlie. To sú prvé tri slová, ktoré nás napadnú, keď sa spomenú saténové obliečky.

  Ako materiál je bavlnený satén ďaleko sofistikovanejší, než sa zdá. A vo všetkých smeroch neporovnateľne lepší, než klasický satén, na ktorý sme zvyknutí. Spanie na saténových obliečkach vraj prospieva vlasom, zabraňuje ich štiepeniu a nerobia sa na nich chuchvalce. Niektorí dokonca tvrdia, že vyhladzuje vrásky na tvári! A hoci to nemôžeme zaručiť, veľmi radi tomu uveríme.

  Čo viac si od obliečok priať? Odolnosť a nekrčivosť. To je pri bavlnenom saténe úplnou samozrejmosťou.

  Čítať viac
  Filtrovať
  1 produkt

  Ako sa o saténové obliečky starať?

  Vlastne tak, ako ste pravdepodobne zvyknutí. Pri používaní kvalitných pracích prostriedkov si hravo vystačíte so 40 °C. Ideálnym variantom je prať saténové posteľné obliečky každý týždeň. Zamedzíte tak zbytočnému množeniu baktérií a roztočov.

  Vždy by sa mali prať naruby. Ideálne zapnuté. Pri praní by sa nemali pridávať aviváže - tkaninu zbytočne zaťažujú, uzatvárajú a nedovoľujú jej dostatočne vetrať. Pri kvalitných posteľných obliečkach zo saténu vyššej gramáže ide o zbytočné znehodnocovanie.

  Práčku neprepĺňajte. Mohlo by dôjsť k zatrhnutiu materiálu.

  Prečo sa zababušiť do obliečok zo saténu od nás?

  V MKlôžkoviny pre vás vyberáme len takú saténovú posteľnú bielizeň, v ktorej sa s ľahkosťou zaspáva a zároveň sa ráno ťažko opúšťa. Kvalitné materiály a výber širší ako kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už do saténových obliečok obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch aj mestských bytoch. Pre váš ešte pokojnejší spánok organizujeme často najrôznejšie akcie. Vaše vysnívané obliečky tak zaobstaráte s jedinečnou zľavou. Ak navyše nakúpite za viac ako 60 EUR, zaplatíme za vás poštovné my. Je to skrátka ako sen.

  Expedujeme skôr, než zažmúrite oči

  Neponúkame nič, čo by sme skutočne nemali na sklade. Žiadne dlhé čakanie a bezsenné noci. Garantujeme, že všetky saténové posteľné obliečky od nás odídu čoskoro od objednania. Svoju zásielku potom môžete sledovať na stránkach vami zvoleného dopravcu.

  Saténové obliečky tisíc a jednej noci

  Nespisujeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, ak hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové posteľné obliečky zo saténu správne starať, aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Farba

  Cena

  Cena

  Materiál

  Materiál

  Rozmer prikrývky

  Rozmer prikrývky

  Rozmer vankúša

  Zapínanie

  Obsah balenia

  Zloženie

  Hore