• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Zatemňovacie závesy

  Ničím nerušený spánok. Aj vaše súkromie. Zatemňovacie závesy sú nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom. Váš spánok chránia pred slnečnými lúčmi a vás samotných pred zvedavými očami. Zatiahnuté závesy navyše fungujú aj ako tepelná izolácia. Zatemnená izba sa tak nerozpáli a vy si tak budete môcť užiť príjemný chlad v teple svojho domova. A to aj počas horúcich letných dní. A ak túžite po lúčoch? Závesy jednoducho roztiahnete.

  Výber je na vás. Svetlo alebo tma?

   

  Čítať viac
  Filtrovať
  136 produktov
  Zatiahnuté, len keď budete chcieť

  Zatemňovacie závesy sú tým, čo robí z obyčajného rámu v stene kúsok domova. Tak, aby bol útulný a príjemný. Preto vyberáme materiály, ktoré vydržia. Ktoré budú visieť dlhé roky (aj keď ich sem-tam vyperiete), ale stále budú vyzerať ako prvý deň. Je to možno len pár kusov látky, lenže práve také detaily tvoria domov.

  Útulný domov do posledného okienka

  Prelistujte naším blogom a zistíte, aké jednoduché je vyčarovať skutočný domov. Rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Nájdete tu všetko, čo sa týka nielen zatemňovacích závesov. Prevedieme vás krok za krokom celým bytom. Tak, aby sa vám v ňom ešte lepšie žilo.

  Hore