• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Bavlnené obliečky českej výroby

  Kto iný vie lepšie, čo slovenskej spálni pristane najviac! Českí výrobcovia si na kvalite zakladajú a len 100 % bavlna je prijateľným materiálom. V ponuke máme jednoduché nadčasové vzory, do ktorých sa naše periny obliekajú už po generácie.

  Vitajte v kategórii českých posteľných obliečok, kde objavíte to pravé pohodlie domova.

  Čítať viac
  Filtrovať
  25 produktov

  Kvalitné české obliečky z bavlny

  Už naše babičky vedeli, že bavlnený materiál je to najlepšie na trhu. Bavlna je nádherne mäkká, takže pôsobí ako to najjemnejšie pohladenie.

  Tento materiál sa navyše hodí ako v zime, tak v lete, pretože má perfektné vlastnosti – dobre izoluje od chladu a zároveň sa v ňom človek v lete neprehrieva.

  Prečo vybrať práve české bavlnené obliečky?

  Aby ste si boli istí tým, že dostanete do rúk tú najvyššiu možnú kvalitu. Zlaté české ručičky veľmi dobre vedia, že by si mal človek ľahnúť len do jemných, priedušných látok, ktoré je tak ťažké ráno opúšťať…

  Prečo sa zababušiť do českých obliečok od nás?

  V MKlôžkoviny pre vás vyberáme len také české bavlnené posteľné obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva a ráno sa ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály aj široký výber je dôvod, vďaka ktorému sme do našich obliečok obliekli postele v luxusných hoteloch, mestských bytoch aj v dedinských chalupách. Pre váš ešte pokojnejší spánok organizujeme často najrôznejšie akcie. Vaše vysnívané kvalitné obliečky českej výroby tak zaobstaráte s jedinečnou zľavou. Ak navyše nakúpite za viac ako 60 EUR, zaplatíme za vás poštovné my. Je to skrátka ako sen.

  České obliečky tisíc a jednej noci

  Na našom blogu nájdete tipy, ako sa o kvalitné české obliečky správne starať, aby boli stále ako nové a aby stále krásne voňali.

  Hore