-20 % s kódom MKHERBAR + Doprava ZADARMO
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Krepové obliečky

  Krep je jedným z najobľúbenejších druhov materiálu. Všetci sme naň od mala zvyknutí a v posledných rokoch zažíva veľkolepý návrat. Prečo? To je jednoduché… Je neuveriteľne praktický. Má všetky vlastnosti bavlny, z ktorej je vyrobený, a to vrátane odolnosti, tromfne ju ale v nekrčivosti. Krepové obliečky budú vyzerať dokonale, či už ich oblečiete zo skrine alebo rovno zo sušiaka.

  Vďaka typickému vzoru dodáva každému motívu na zaujímavosti a spálni veľmi pristane.

  Čítať viac
  Filtrovať
  21 produktov
  Ako sa o krepové obliečky starať?

  Vlaste tak, ako ste pravdepodobne zvyknutý. Pri používaní kvalitných pracích prostriedkov si však hravo vystačíte so 40 °C. Ideálnym variantom je prať krepové obliečky každý týždeň. Zamedzíte tak zbytočnému množeniu baktérií a roztočov.

  Vždy by sa ale mali prať naruby. Ideálne zapnuté. Naopak nikdy by sa nemali pridávať aviváže. Tie tkaninu zbytočne zaťažujú, uzatvárajú a nedovoľujú jej dostatočne dýchať. Pri kvalitných materiáloch ide o zbytočné znehodnocovanie.

  Práčku neprepĺňajte. Mohlo by dôjsť k zatrhnutiu materiálu. Krepovú posteľnú bielizeň navyše nemusíte žehliť. Takže ušetríte čas aj nervy.

   

  Prečo sa zababušiť do obliečok z krepu od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také krepové obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vašu novú posteľnú bielizeň z krepu správne starať. Aby zostala ako nová a stále krásne voňala. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Hore