12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Detské deky

  najmenší si zaslúžia len to najlepšie. Preto sme vybrali také detské fleecové deky, ktoré sú odrazom ich fantázie. Toho sveta plného rozprávok a magických možností. Ale nebojte sa, mysleli sme aj na ich pohodlie. Všetko je vyrobené z príjemného a hrejivého materiálu. Deky sú navyše skladné. Hravo ich tak pribalíte na cesty, do tábora alebo napríklad na piknik. Deti budú mať radosť z motívu. Vy zase z toho, že sú v teple.

  Čítať viac
  Filtrovať
  18 produktov
  Aby ich nikdy neprestala hriať

  Nebojte sa, naše deky nepúšťajú chlpy ani sa nežmolkujú. Keď sa teda budete držať pár našich odporúčaní. Ak sa detská deka zašpiní, vyperte ju. Vždy ale maximálne na 30 °C. Ideálne na nižšie otáčky. Nikdy nepoužívajte aviváž. Zbytočne by ste obalili vlákna a tie by potom nemohli dýchať. Sušičke sa tiež vyhnite. Radšej nechajte deku poriadne preschnúť na vzduchu. Nebojte sa, schne rýchlo.

  Ponuka, ktorá vás skutočne zahreje

  Snažíme sa, aby vám bolo skutočne teplo. Aby vás naše detské deky hriali a hýčkali. Preto siahame len po materiáloch, ktoré sú hebké a jemné. Zároveň ale dostatočne odolné. Takže vydržia pokojný šlofík pri televízore aj výdatný nočný spánok.

  Nech ten rodinný krb nikdy nevyhasne

  Prelistujte naším blogom a priložte pár polienok do rodinného krbu. Nájdete tam rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Spoločne prejdeme celým bytom. Krok za krokom. Tak, aby bol ešte o niečo útulnejší. A každý príchod domov vás zahrial pri srdci.

  Hore