• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Vankúše

  Aké to asi je ležať na obláčiku. Mäkké, nebesky príjemné. Bez alergií a starostí. Naše prešívané vankúše takými obláčikmi sú. Duté vlákno je možno hebké, ale zároveň dostatočne stabilizuje krčnú chrbticu. Ráno sa tak prebudíte oddýchnutý. Bez boľavej chrbtice a napuchnutých očí. Duté vlákno je totiž vhodné aj pre alergikov.

  Skrátka vankúše ako sen. Aj bez kýchnutia je to pravda.

  Čítať viac
  Filtrovať
  7 produktov
  Ako našuchoriť obláčik?

  Jednoducho. V prípade potreby strčíte do práčky. Vyperiete na 60 °C, vyberiete, necháte preschnúť. Odolnosť a skvelé termoregulačné vlastnosti nie sú vykúpené ani váhou. Vankúše sú ľahučké. Skrátka ako obláčik.

  Prečo si líhať práve na naše vankúše?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také vankúše, na ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, majstrovské vypracovanie. Vďaka tomu sme už vybavili postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Vankúše tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o váš nový vankúš správne starať. Aby zostal ako nový a stále krásne voňal. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Farba

  Cena

  Cena

  Rozmer prikrývky

  Rozmer prikrývky

  Zloženie

  Zapínanie

  Materiál obliečky

  Materiál výplne

  Hore