12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Vankúše

  Aké to asi je ležať na obláčiku. Mäkké, nebesky príjemné. Bez alergií a starostí. Naše prešívané vankúše takými obláčikmi sú. Duté vlákno je možno hebké, ale zároveň dostatočne stabilizuje krčnú chrbticu. Ráno sa tak prebudíte oddýchnutý. Bez boľavej chrbtice a napuchnutých očí. Duté vlákno je totiž vhodné aj pre alergikov.

  Skrátka vankúše ako sen. Aj bez kýchnutia je to pravda.

  Čítať viac
  Filtrovať
  8 produktov
  Ako našuchoriť obláčik?

  Jednoducho. V prípade potreby strčíte do práčky. Vyperiete na 60 °C, vyberiete, necháte preschnúť. Odolnosť a skvelé termoregulačné vlastnosti nie sú vykúpené ani váhou. Vankúše sú ľahučké. Skrátka ako obláčik.

  Prečo si líhať práve na naše vankúše?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také vankúše, na ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, majstrovské vypracovanie. Vďaka tomu sme už vybavili postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Vankúše tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o váš nový vankúš správne starať. Aby zostal ako nový a stále krásne voňal. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Farba

  Cena

  Cena

  Rozmer prikrývky

  Rozmer prikrývky

  Zloženie

  Zapínanie

  Materiál obliečky

  Hore