• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Froté plachty

  Kombinácia kvalitných materiálov robí z froté plachty stálicu v slovenských spálňach. Ľahko sa navlieka, dobre vyzerá a navyše je na dotyk príjemne hebká. Vďaka vysokej gramáži 190 g/m2 môžete očakávať dlhú životnosť a farebnú i tvarovú stálosť.

  Ľudia ho milujú aj pre jeho bezúdržbovosť. Žehličku ani nevyťahujte, ide totiž o nekrčivý materiál. Tak vám zostane viac času na poriadny spánok.

  Čítať viac
  Filtrovať
  107 produktov
  Ako sa o froté plachty správne starať?

  Vlaste tak, ako ste pravdepodobne zvyknutý. Perte na 40 °C. Ideálne každý týždeň. Zamedzíte tak zbytočnému množeniu baktérií a roztočov.

  Nikdy by sa nemali pridávať aviváže. Tie tkaninu zbytočne zaťažujú, uzatvárajú a nedovoľujú jej dostatočne dýchať. Pri kvalitných materiáloch ide o zbytočné znehodnocovanie.

  V prípade napínacích froté plachiet nám odpadá nočná mora menom žehlenie. Sú nekrčivé a tak môžete ísť rovno spať. A sušička? Tá im vôbec nevadí.

  Prečo si líhať práve na naše froté plachty?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také froté plachty, na ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, široká škála farieb. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Froté plachty tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vašu novú plachtu froté správne starať. Aby zostala ako nová a stále krásne voňala. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore