• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Prikrývky a vankúše

  Viete, aká posteľ je tá najkrajšia? Tá, ktorá lahodí nielen oku, ale hlavne rozmaznáva telo. Preto je potrebné zvoliť vhodný vankúš. Taký, ktorý bude dostatočnou oporou. Zároveň ale mäkučký. Ako obláčik. V kombinácii s kvalitnou prikrývkou si zaručíte pokojný a ničím nerušený spánok. Počas niekoľkých hodín tak dobijete baterky a zregenerujete telo i myseľ. Bez boľavej chrbtice, stuhnutej krčnej chrbtice a premrznutých prstov na nohách. Alebo upchatého nosa. Použité duté vlákno je totiž vhodné aj pre alergikov.

   

  S výberom sme si dali záležať. Veď v posteli strávime až tretinu nášho života. Tak nech tá tretina aspoň stojí za to.

  Čítať viac
  Filtrovať
  18 produktov
  Ako našuchoriť obláčik?

  Jednoducho. V prípade potreby strčíte do práčky. Vyperiete na 60 °C, vyberiete, necháte preschnúť. Duté vlákno sa vďaka prešívaniu v prikrývkach nezhŕňa a zostáva rovnomerne rozprestreté. Odolnosť a skvelé termoregulačné vlastnosti nie sú vykúpené ani váhou. Vankúše aj prikrývky sú ľahučké. Skrátka ako obláčik.

  Prečo si líhať práve do našich vankúšov a prikrývok?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také vankúše a príkrývky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, majstrovské vypracovanie. Vďaka tomu sme už vybavili postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Prikrývky a obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové vankúše a prikrývky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Hore