12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Mako jersey

  Počujete o Mako jersey prvýkrát? Mako jersey patrí medzi tie najkvalitnejšie materiály na trhu. Táto 100 % egyptská bavlna má úplne skvelé vlastnosti. Vďaka neuveriteľnej jemnosti vás pri každom pohybe pohladí po koži. Veľkou výhodou je aj priedušnosť a vynikajúca absorpcia vlhkosti. A to najlepšie na koniec? Nežehlivá úprava vyrieši hodiny strávené pri žehliacej doske. Čo viac si priať? Mako jersey si zamilujete na prvé obliekanie.

   

  Čítať viac
  Filtrovať
  21 produktov
  Ako sa o obliečky zo 100 % egyptskej bavlny starať?

  Vlastne tak, ako ste pravdepodobne zvyknutí. Pri používaní kvalitných pracích prostriedkov si hravo vystačíte so 40 °C. Vďaka vysokej priedušnosti zostávajú obliečky dlho ako čerstvo vyprané, čo je ich veľké plus.
   

  Vždy by sa mali prať naruby a zapnuté. Práčku neprepĺňajte, mohlo by dôjsť k zatrhnutiu materiálu. Vďaka nežehlivej úprave nemusíte ani vyťahovať žehličku. Egyptská bavlna je krásne nekrčivá. Po vypraní obliečky ihneď vytiahnite z práčky a vyveste alebo použite sušičku.

  Prečo sa zababušiť do obliečok z Mako jersey od nás?

  V MKlôžkoviny pre vás vyberáme len takú Mako jersey posteľnú bielizeň, v ktorej sa s ľahkosťou zaspáva a zároveň sa ráno ťažko opúšťa. Kvalitné materiály a výber širší ako kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už do Mako jersey obliečok obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch aj mestských bytoch.

  Mako jersey obliečky tisíc a jednej noci

  Nespisujeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, ak hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové posteľné obliečky z Mako jersey správne starať, aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore