• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Vianoce

  Počujete to? Cítite to? Štipka škorice, trocha kardamónu, vanilka a cinkanie rolničiek.

  To je tá pravá vianočná atmosféra domova, ktorú môžete podporiť interiérovými doplnkami s vianočnými motívmi.

  Máme pre vás hrejivé mikroplyšové i bavlnené obliečky, zamatovo hebké deky, ktoré okrem iného poslúžia aj ako užitočný darček pod stromček. A pridali sme aj pár veselých vianočných motívov na dekoračné vankúšiky.

   

  Čítať viac
  Filtrovať
  144 produktov
  Z čoho je vlastne také čaro Vianoc?

  Záleží na vás. Všetky naše obliečky s vianočným motívom plnia totiž rovnakú funkciu. Budete sa chcieť zababušiť a nevystrčiť ani špičku nosa.

   

  Prírodná bavlna

  Príroda skrátka vie. Vianočné obliečky z bavlny sú dostatočne priedušné a na dotyk prekvapivo jemné. Obzvlášť to platí u renforcé bavlny. Tá je síce hebká ako satén, ale zároveň nestráca nič zo svojej prirodzenej odolnosti. Znesie vysoké teploty, častejšie pranie aj vysoké stupne žehlenia.

   

  Mikroplyš zahreje a pohladí

  Akonáhle sa ochladí, babuší sa veľa ľudí do vianočných obliečok z mikroplyšu. Sú zamatovo hebké, úžasne hrejú a skvele držia teplotu. Nemožno ich prať na vysoké teploty, neodporúča sa ani používanie sušičky a vysokých otáčok. Na druhej strane ale nebudete musieť tasiť žehličku a budete sa môcť rovno zavŕtať do postele.

   

  Polyester ako vianočná rozprávka

  Vianočné obliečky z polyesteru sú pre mnoho ľudí úplnou nočnou morou. Pritom môžu byť vaším splneným snom. Kvalitný polyester je totiž jemný, priedušný a tiež vysoko odolný. Zvláda tak časté pranie, sušenie a nevyžaduje také vysoké teploty.

  Využíva sa na celoplošnú potlač alebo výrazné 3D vzory. Prečo? Pretože je stálofarebný. Výrazné tóny tak zostanú dlho skutočne žiarivé a nesperú sa do pastelových odtieňov.

  Prečo sa zababušiť do obliečok s vianočným motívom od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také vianočné obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše vianočné obliečky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore