Dodatočná zľava 15% na všetko z mikroplyšu. Kód: MIKRO15
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Na tie najkrajšie Vianoce sa vybavíte u nás

  Spálne Rady a tipy

  Vôňa cukroviniek, jedľovej čečiny, ale aj blikajúce svetielka a všadeprítomná veselá atmosféra. Vianoce majú v domove každého z nás mnoho podôb, ale jedno majú spoločné, robia nám prelom roka vždy krajší. Je to obdobie chlpatých diek, teplých mikroplyšových obliečok a odpočinku v pohodlí domova. Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré dokážu toto útulno a pohodu ešte podčiarknuť.

  Na tie najkrajšie Vianoce sa vybavíte u nás

  Vyzdobte posteľ alebo gauč vianočnými vankúšikmi

  V našej ponuke nájdete roztomilé vianočné obliečky na dekoračné vankúšiky, ale aj príjemne chlpaté mikroplyšové obliečky v moderných odtieňoch. Moderné aj tradičné vianočné motívy prenesú do vášho domova tú pravú vianočnú atmosféru.

  Dekoračné vankúšiky 40x40 cm pôsobia v interiéri ako pomyselná čerešnička na torte. Vašu posteľ aj gauč môžete pomocou vankúšikov vyzdobiť pre každú sezónu odlišne.

   

  Zamatovo hebké deky s baránkom poslúžia aj ako prehoz

  Túžba zababušiť sa doma do niečoho príjemne hebkého a hrejivého s nastupujúcou zimou silnie. Mikroplyšová deka s baránkom s vianočným motívom nám preto príde ako perfektný darček pre vašich blízkych. Deky sú viazané okrasnou stuhou, do podoby darčeka.

  Dve termoizolačné vrstvy – mikroplyš a baránok zosilňujú hrejivý efekt. Tieto deky nikdy nepúšťajú chlpy a sú veľmi jednoduché na údržbu. Stačí ich raz za čas vyprať na 40 °C a nechať voľne vyschnúť.

  Baránkovú deku môžete tiež využiť ako vkusný vianočný prehoz na posteľ alebo prehoz na sedačku.

   

  Mikroplyšová deka je povinnou výbavou na dlhé zimné večery

  Toto pohodlie nebudete chcieť vymeniť! Vy aj všetci tí, ktorých sa rozhodnete obdarovať. Mikroplyšové deky vyrábame z najkvalitnejšieho polyesteru. Je to síce trochu kontroverzný materiál, ale verte, že akonáhle sa doň raz zabalíte, nebudete ho chcieť opúšťať. Výhody jeho údržby a hrejivé vlastnosti nemajú konkurenciu. Mikroplyš je zamatovo hebký parťák na dlhé roky, alebo aspoň na všetky zimné večery.

  Preskúmajte u nás moderné nórske vzory, ale aj tradičné vianočné motívy. Môžete vyberať ako z klasických mikroplyšových diek, tak z luxusne hebkých diek s dlhým chlpom.  Aj tieto deky sú zabalené saténovou stuhou.

  A čo by to boli za Vianoce bez vianočných obliečok?

  Páči sa klasika so sobmi alebo snehovými vločkami? To všetko u nás tiež nájdete. Pre večných zmrzlíkov máme riešenie a skvelý darček v jednom. Reč je opäť o mikroplyši, z ktorého sme si nechali ušiť aj niekoľko sád špeciálnych vianočných obliečok. Je to darček, ktorý doslova zahreje.

  Ani milovníci našej renforcé bavlny neprídu skrátka. Pozrite sa na celú ponuku v kategórii "Vianočné obliečky", určite tam nájdete svojho favorita. Môžete voliť medzi klasickými perinami, francúzskymi a predĺženým variantom.

  Naposledy pridané

  Ako vám správna spánková rutina môže zmeniť život?

  | 9 minúta čítanie
  Pokiaľ vás zaujíma wellbeing, určite ste sa už dôležitosťou spánku niekedy zaoberali. Viete teda, že spánkom trávime ⅓ života a že od neho dosť…

  Luxusné spanie vám zariadime aj v aute

  | 3 minúta čítanie
  Už ste niekedy prespávali v aute? A bola to núdzovka, po ktorej ste sa ráno prebudili rozlámaní? Verte nám, že aj také dobrodružstvo sa dá…
  Hore