• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Plážové osušky

  Aby ste sa mohli v pokoji váľať na pláži. Alebo sa mali do čoho zabaliť, keď vyleziete z vody. Vyberte si svoju plážovú osušku. Takú, ktorá bude pohladením pre vaše telo. Ideálne z prírodných materiálov. Lepšie sajú, jednoducho sa udržiavajú v kondícii. A navyše sú doslova dotykom prírody. A taký menší tip. Na tých okrúhlych sa skvele usporadúvajú pikniky.

  Tak už rýchlo z vody. Osuška na vás čaká!

  Čítať viac
  Filtrovať
  13 produktov
  Aby nikdy neprestala voňať

  Po návrate z pláže skontrolujte, že je osuška poriadne vyklepaná. Piesok by len zbytočne zaniesol filter práčky.

  Moderné pracie prostriedky sú šetrné, ale účinné. Zvládnu tak zničiť všetky nečistoty už pri 40 °C. Pri silnom znečistení môže byť aj 60 °C. Na aviváž ale rovno zabudnite. Usadzuje sa v tkanine a látku dusí. Plážové osušky tak prestávajú sať a postupom času zatuchnú.

  Sušenie nechajte prírode

  Sušička plážové osušky krásne našuchorí a zjemní. Pokiaľ ale môžete, nechajte ich preschnúť na slnku. Veď aj nám sa na ňom schne najlepšie. A lúčmi prevoňaný textil? To je ešte len vôňa.

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky plážové osušky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v plážových osuškách topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Na našom blogu tak spisujeme najrôznejšie tipy a triky. Ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky. A nespočetné množstvo kúpaní.

  Vaše preferencie

  Hore