-20 % s kódom MKHERBAR + Doprava ZADARMO
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Froté osušky a uteráky

  Jemnosť a odolnosť prírody kdekoľvek, kde budete. Bavlnená froté osuška bude k vašej pokožke nežná, ale zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie. Vysoké teploty alebo otáčky počas prania nie sú problém. Vďaka tomu môžete osušky pravidelne sterilizovať. Vďaka froté slučkám sú navyše extrémne savé. A keď ich vezmete von k vode? Nevadí. Materiál je dostatočne odolný. Slniečko ho len tak nevysušuje, piesok nezničí.

  Na leto pri vode aj dlhé zimné večery vo vani.

  Čítať viac
  Filtrovať
  117 produktov
  Aby nikdy neprestala voňať

  Bavlna zvládne veľa. Teploty až 90 °C, vysoké otáčky v práčke aj drsnejší program v sušičke. Pokiaľ ale chcete zachovať štruktúru a všetky benefity prírodného materiálu, trochu svoju froté osušku šetrite.

  Moderné pracie prostriedky sú šetrné, ale účinné. Zvládnu tak zničiť všetky nečistoty už pri 40 °C. Pri silnom znečistení môže byť aj 60 °C. Na aviváž ale rovno zabudnite. Usadzuje sa v tkanine a látku dusí. Froté osušky tak prestávajú sať a postupom času zatuchnú.

  Sušenie nechajte prírode

  Sušička osušky krásne našuchorí a zjemní. Pokiaľ ale môžete, nechajte ich preschnúť na slnku. Veď na ňom tá bavlna pôvodne vyrástla. A lúčmi prevoňaný textil? To je ešte len vôňa.

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky osušky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v osuškách topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Na našom blogu tak spisujeme najrôznejšie tipy a triky. Ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky. A nespočetné množstvo kúpaní.

  Hore