Dni Marianne 12.-15.4.2024
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Napínacie poťahy

  Napínacie poťahy na sedací nábytok vám ušetria nervy. Tiež čas a peniaze. Žiadne tepovanie alebo špeciálne prípravky. Stiahnite, hoďte poťah do práčky a nohy hore. Teraz už vám fľaky od vína, sviečkovej alebo zvieracie chlpy starosti vážne robiť nemusia. Počas niekoľkých pár chvíľ môžete zmeniť interiér na nepoznanie.

  Hrajte sa, kombinujte, renovujte.

  Čítať viac
  Filtrovať
  112 produktov
  Jednoduchšie to už ani byť nemôže

  Napínacie poťahy totiž padnú ako uliate na každú sedačku. Pružný a priľnavý materiál zaisťuje dokonalé splynutie. Priložené molitanové valčeky zase udržia všetko na svojom mieste. Žiadny centimeter sem, centimeter tam. Kdeže. Na prvý pohľad tak nikto nespozná, aký trik ste použili. Ako ste tak rýchlo zvládli nemalú renováciu.

  Čistota a poriadok bez námahy

  Pitie kvapne, omáčka sa vyleje alebo sa tí najmenší budú hrať na umelcov a sedačka sa stane ich plátnom? Nevadí. Proste poťah stiahnete, hodíte do práčky a necháte na 40 °C vyprať. Vďaka použitiu kvalitných materiálov je poťah stálofarebný a nedeformuje sa. Aj po mnohých praniach bude stále žiariť ako nový.

  Prehoďte starosti na nás

  Nerobte si ťažkú hlavu. Nechajte to na nás. Vybrali sme pre vás len také napínacie poťahy, ktoré prirodzene zapadnú aj do toho najluxusnejšieho interiéru. Kvalitné materiály, široká paleta farieb i vzorov. Hrajte sa, kombinujte.

  Nenechávame si nič pre seba

  Naše napínacie poťahy toho síce schovajú veľa, ale od nás to isté nečakajte. Všetky tipy a triky, ktoré za tie roky poznáme, nájdete na našom blogu. Čo s čím ladí alebo ako sa o jednotlivé materiály starať. Aby všetko zostalo stále ako nové.

  Hore