• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Mikroplyšové obliečky na vankúšiky

  Že plyšiakom už dávno odzvonilo? Ale kdeže. Mikroplyšové obliečky na vankúšiky sú rovnako hebké ako váš obľúbený medvedík z detstva. Navyše už nemusia zdobiť len detské izby. Sú pohladením pre oko aj vašu pokožku. Stačí si vybrať. A verte, že skončiť u jedného je takmer nemožné. Toto je totiž láska na prvý dotyk. To najjemnejšie pohladenie.

  Doprajte si komfort, ktorý si skutočne zaslúžite.

  Čítať viac
  Filtrovať
  188 produktov
  Plyšiak do každej izby

  Je zamatovo hebký, úžasne hreje a skvele drží teplotu. A nádherne vyzerá. Nemožno ho síce prať na vysoké teploty, neodporúča sa ani používanie sušičky a vysokých otáčok. Na druhej strane ale nebudete musieť tasiť žehličku. Proste pohladenie na tele i na duši.

  Prečo vyberať práve z našich mikroplyšových obliečok na vankúšiky?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také mikroplyšové obliečky na vankúšiky, ktoré vytvoria dokonalý detail. A zároveň poskytnú pohodlie. Kvalitné materiály, majstrovské vypracovanie. Vďaka tomu sme už vybavili izby v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Mikroplyšové obliečky na vankúšiky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové mikroplyšové obliečky na vankúšiky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Skrátka aby zostali tým dokonalým detailom.

  Hore