12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Mušelínové obliečky

  Mušelín, to je symbol luxusu a elegancie. Pokiaľ si zakladáte na kvalite, nesmú vám mušelínové obliečky chýbať. Vzdušný, hebký a na dotyk nádherne štruktúrovaný materiál si získa vaše srdce a už ho nikdy neopustí.

  Až si večer ľahnete pod čerstvo oblečenú prikrývku do mušelínu, zistíte, že taký luxus vám iný materiál neponúkne. Navyše sa praním stále zmäkčuje, takže sa pripravte na ešte mäkší zážitok.

  Čítať viac
  Filtrovať
  20 produktov
  Ako sa starať o mušelínové obliečky?

  Perfektné na mušelíne je, že čím častejšie sa perie, tým je mäkší a poddajnejší. Postupom času ho teda budete milovať viac a viac.

  Pri používaní kvalitných pracích prostriedkov si hravo vystačíte s teplotou 40 °C. Ideálnym variantom je prať obliečky každý týždeň. Zamedzíte tak množeniu baktérií a roztočov. Vždy by sa mali prať naruby, ideálne zapnuté.

  Žehlenie je nepovinný krok. Záleží na vašich preferenciách. Pre niekoho ide o nevyhnutný krok, pre iného strata času. Mušelín je nekrčivý materiál, takže ušetríte čas aj nervy.

  Prečo sa zababušiť do mušelínových obliečok od nás?

  V MKlôžkoviny pre vás vyberáme len také posteľné obliečky z mušelínu, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva a ráno sa ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály a široký výber dĺžok, farieb a vzorov je dôvod, vďaka ktorému sme do mušelínových obliečok obliekli postele v luxusných hoteloch, mestských bytoch aj v dedinských chalupách.

  Mušelín tisíc a jednej noci

  Na našom blogu nájdete tipy, ako sa o svoje nové mušelínové obliečky správne starať, aby boli stále ako nové a aby stále krásne voňali.

  Hore