12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Spony na závesy

  Spony na závesy a záclony váš interiér o kus pozdvihnú a pekne uhladia vzhľad okien. Sú luxusným a praktickým doplnkom, ktorý si zaručene okamžite obľúbite a vaše závesy a záclony budú držať stiahnuté práve tak, ako potrebujete!

  Čítať viac
  Filtrovať
  4 produkty

  Zatiahnuté, len keď budete chcieť

  Dekoračné spony na závesy a záclony držia závesy na mieste, aby miestnosť vyzerala upravene a elegantne. Je to detail, ale dôležitý. Navyše často organizujeme najrôznejšie akcie a ak navyše objednáte za viac ako 60 €, zaplatíme za vás poštovné my.

  Rýchlejšie ako počítanie ovečiek

  Poznáte to, keď sa nedá v noci zaspať? Človek sa stále prevaľuje a čas sa zdá byť nekonečný. Tak toto s nami nehrozí. Neponúkame totiž nič, čo by sme skutočne nemali na sklade. Žiadne dlhé čakanie a počítanie ovečiek. Garantujeme, že všetky magnety na závesy od nás odídu čoskoro po objednaní. Svoju zásielku potom môžete sledovať na stránkach vami zvoleného dopravcu.

  Útulný domov do posledného okienka

  Prelistujte naším blogom a zistíte, aké jednoduché je skutočný domov vyčarovať. Rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Nájdete tu všetko, čo sa týka nielen magnetov na závesy.

  Vaše preferencie

  Cena

  Cena

  Obsah balenia

  Zloženie

  Hore