12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Kúpeľňa

  Každý deň ako v kúpeľoch. Stačí na to chvíľa pokoja, príjemná atmosféra a kvalitný uterák. Alebo rovno osuška. Základom je poriadny materiál. Ideálne prírodný. Ten nespôsobuje podráždenie a zvládne aj vyššie teploty počas prania a sušenia. Preto po bambusových, modalových a bavlnených materiáloch často siahajú rodičia malých drobcov. A vďaka širokej palete farieb sa trafíme aj do vašej kúpeľne. Pokiaľ si dávate záležať na estetickej domácnosti, vytvorte si sadu uterákov a osušiek rovnakej farby. Chýba vám doma osuška do sauny? Siahnite po bambusovom variante, ktorý je antibakteriálny a viac saje.

  A malý tip: Puntičkári môžu zapátrať v našich kúpeľňových predložkách. Keď to všetko zladíte, je to potom úplná symfónia.

  Čítať viac
  Filtrovať
  261 produktov

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky osušky a uteráky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov. A tiež samozrejme ponúkame aj osušky s motívom – pre vás aj pre deti. Často u nás nájdete najrôznejšie akcie – to aby ste boli vážne v suchu, ale rozhodne nie na suchu. Tú najjemnejšiu osušku alebo uterák tak zaobstaráte s jedinečnou zľavou. Ak navyše nakúpite za viac ako 60 EUR, postaráme sa o poštovné my.

  Bavlnená alebo bambusová osuška?

  • Bavlnené osušky poznáme úplne všetci. Príjemne sajú, nepúšťajú chlpy a odvádzajú svoju prácu dobre a celkom a spoľahlivo.
  • Bambusové osušky sú na tom ale o niečo lepšie, pretože 4x viac sajú. Bambus je navyše antibakteriálny a antimykotický, čo si alergici aj návštevníci sauny úplne zamilujú.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v osuškách a uterákoch topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Poznáme najrôznejšie tipy a triky, ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Ak chcete, aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky a nespočetné množstvo kúpania, mrknite sa k nám na blog.

  Hore