Dni Marianne 12.-15.4.2024
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Blackout závesy

  Sú pre vás zatemňovacie závesy stále veľmi priesvitné? V tom prípade sa nezaobídete bez blackout závesov, ktoré nič neprepustia! V úplnej tme sa nádherne spí, odpočíva a naberá energia na ďalší deň. Izolujte sa od okolitého sveta a zabudnite na všetky starosti a zamerajte sa len na seba.

   

  Čítať viac
  Filtrovať
  89 produktov
  Prečo blackout závesy?

  Vy už viete, že máme v ponuke klasické zatemňovacie závesy. Ich priehľadnosť sa odvíja od zvolenej farby, ale len blackout závesy blokujú všetko svetlo. Nemusíte sa teda starať o pouličné lampy, svetlo v protiľahlom dome alebo svit mesiaca.

  V noci sa konečne poriadne vyspíte bez toho, aby vám za viečkami tancovali nepríjemné obrazce alebo svetielka. Konečne sa prebudíte svieži a plní energie. Na túto tému sme písali v článku Vplyv svetla a tmy na spánok.

  Blackout závesy neposlúžia iba v noci, ale aj cez deň, keď si chcete dať šlofíka, ale kvôli svetlu sa to nedá.

  Zatiahnuté, len keď budete chcieť

  Blackout závesy vám dodajú pocit súkromia a pohodlia. Slúžia na to, aby ste 100 % odfiltrovali vonkajšie svetlo a mohli začať odpočívať. Vyberáme odolné materiály, ktoré budú visieť dlhé roky (aj keď ich sem-tam vyperiete) a stále budú vyzerať ako prvý deň. Je to možno len kus látky, lenže práve takéto detaily tvoria domov.

  Útulný domov do posledného okienka

  Prelistujte naším blogom a zistíte, aké jednoduché je skutočný domov vyčarovať. Rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Nájdete tu všetko, čo sa týka (nielen) závesov. Prevedieme vás krok za krokom celým bytom. Tak, aby sa vám v ňom ešte lepšie žilo.

  Hore