• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Kuchynské utierky

   

  Kde je sucho, tam je čisto. A udržať poriadok v kuchyni môže byť občas pekelná výzva. Naopak tomu ale je s kvalitnou utierkou. Takou, ktorá dostatočne saje a nepúšťa vlákna. Príbory sa potom lesknú a riad žiari novotou. Preto u nás nájdete iba kuchynské utierky vyrobené z bavlny. Sú jemné, ale zároveň odolné. Pranie na vyššie teploty, prehnanie sušičkou ani naparovanie im nerobí problém.

  Konečne nablýskaná kuchyňa do poslednej lyžičky.

  Čítať viac
  Filtrovať
  7 produktov
  Jedna utierka na mnoho rokov

  Keď sa varí, tak sa umýva. A tiež utiera. Počas dňa tak človek potrebuje striedať aj niekoľko utierok. Vďaka tomu sa musia často prať, aby sa v nich nemnožili plesne a baktérie. Kvalitné bavlnené utierky navyše zvládnu teplotu až 90 °C. Aviváže im naopak zbytočne škodia. Materiál nemôže dýchať a obaľuje sa.

  Naše odporúčanie teda je prať na 60 °C s kvalitným pracím prostriedkom. Ale bez aviváže. Zavesiť na vzduch alebo na našuchorenie hodiť do sušičky. A po každom použití rozložiť a nechať preschnúť. Potom bude kuchyňa žiariť čistotou. A utierka s vami zažije hŕbu kuchárskych radostí.

  Pochutnajte si na nás

  Podávame samé dobroty. Z kvalitných materiálov, ktoré sú poctivo spracované. Instantné je u nás jedine šťastie. Vyberajte zo širokej ponuky utierok, na ktorých si pochutí aj ten najmaškrtnejší jazyk.

  S nami sa v kuchyni nestratíte

  Prelistujte naším blogom a nájdite si recept na šťastný domov. Rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Nájdete tu všetko, čo sa týka nielen utierok. Prevedieme vás krok za krokom celým bytom. Tak, aby sa stal skutočnou lahôdkou.

  Vaše preferencie

  Hore