Dni Marianne 12.-15.4.2024
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Fleecové deky

  Páči sa pikniková a zároveň hebká deka na zababušenie? Fleecové deky sú ideálnou kombináciou odolného, ale napriek tomu jemného materiálu. Vďaka tomu, aké sú skladné, ich jednoducho strčíte do každej tašky. Nebudú vám zaberať miesto, ktoré sa vždy hodí na jedlo (alebo pitie) navyše. A keby vám náhodou bola zima pri televízore, nevadí. Stačí sa predsa zababušiť.

  Čítať viac
  Filtrovať
  6 produktov
  Aby vás nikdy neprestala hriať

  Nebojte sa, naše deky nepúšťajú chlpy ani sa nežmolkujú. Keď sa teda budete držať pár našich odporúčaní. Ak sa vám fleecová deka zašpiní, vyperte ju. Vždy ale maximálne na 30 °C. Ideálne na nižšie otáčky. Nikdy nepoužívajte aviváž. Zbytočne by ste obalili vlákna a tie by potom nemohli dýchať. Sušičke sa tiež vyhnite. Radšej nechajte deku poriadne preschnúť na vzduchu. Nebojte sa, schne rýchlo.

  Ponuka, ktorá vás skutočne zahreje

  Snažíme sa, aby vám bolo skutočne teplo. Aby vás naše fleecové deky hriali a hýčkali. Preto siahame len po materiáloch, ktoré sú hebké a jemné. Zároveň ale dostatočne odolné. Takže vydržia pokojný šlofík pri televízore aj výdatný nočný spánok.

  Nech ten rodinný krb nikdy nevyhasne

  Prelistujte naším blogom a priložte pár polienok do rodinného krbu. Nájdete tam rady, tipy, inšpirácie. Všetko na jednom mieste. Spoločne prejdeme celým bytom. Krok za krokom. Tak, aby bol ešte o niečo útulnejší. A každý príchod domov vás zahrial pri srdci.

  Vaše preferencie

  Hore