• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Mikroplyšové obliečky

  Mikroplyšové obliečky sú ideálne do chladných zimných mesiacov. Sú neuveriteľne teplé, hrejivé, hebké a mäkké, tak ako žiadne iné. Tento kus luxusu si zaručene užijete!

  Pokiaľ hľadáte mikroflanelové obliečky, neodchádzajte, ste tu správne. U nás ide totiž o to isté. Vybrali sme kvalitnejší materiál a nazvali ho tak, ako ho ľudia väčšinou poznajú.

  Čítať viac
  Filtrovať
  129 produktov
  Nie je mikro ako mikro

  Najnovšia technológia zaisťujúca hustejší, ale zároveň jemnejší chĺpok. Nepĺznu, krásne hrejú. To všetko sú mikroflanelové obliečky. Prečo teda hovoríme o obliečkach z mikroplyšu? Jednoducho preto, že je u nás tento výraz známejší. Pod výrazom mikroflanel si toho väčšina nevie veľa predstaviť. A plyš skrátka viac hladí naše ušné bubienky.

  Takže aj keď nie je mikro ako mikro, u nás ide o to isté. Siahame vždy po kvalitnejšom variante. Aby sa vám lepšie zaspávalo a tak aj vstávalo.

  Prečo sa zababušiť do obliečok z mikroflanelu od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také mikroflanelové obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Mikroplyšové obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové mikroflanelové obliečky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore