12. - 22. 7. Doprava do Packety ZADARMO od 12 €.
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Detské osušky, uteráky a pončá

  Tí najmenší si zaslúžia len to najlepšie. Pre ich jemnú a citlivú pleť je tak ideálna bavlnená froté osuška (alebo župan). Tento 100-percentný prírodný materiál je hebký a detskú pokožku nedráždi. Naopak ju rozmaznáva. Navyše je vysoko savý, takže si poradí s menšou domácou potopou. Bavlnu je tiež možné prať na vysoké teploty. A čistota, to je predsa pol zdravia.

  Tak doprajte svojim prckom bezpečie a komfort.

  Čítať viac
  Filtrovať
  50 produktov
  Aby nikdy neprestala voňať

  Bavlna zvládne veľa. Teploty až 90 °C, vysoké otáčky v práčke aj drsnejší program v sušičke. Pokiaľ ale chcete zachovať štruktúru a všetky benefity prírodného materiálu, trochu detskú osušku šetrite.

  Moderné pracie prostriedky sú šetrné, ale účinné. Zvládnu tak zničiť všetky nečistoty už pri 40 °C. Pri silnom znečistení môže byť aj 60 °C. Na aviváž ale rovno zabudnite. Usadzuje sa v tkanine a látku dusí. Detské osušky a župany tak prestávajú sať a postupom času zatuchnú.

  Sušenie nechajte prírode

  Sušička detské osušky krásne našuchorí a zjemní. Pokiaľ ale môžete, nechajte ich preschnúť na slnku. Veď na ňom tá bavlna pôvodne vyrástla. A lúčmi prevoňaný textil? To je ešte len vôňa.

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky detské osušky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v detských osuškách topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Na našom blogu tak spisujeme najrôznejšie tipy a triky. Ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky. A nespočetné množstvo kúpaní.

  Hore