• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Prikrývky

  Spánok bez prikrývky je ako torta bez krému. Ide to, ale niečo tomu chýba. U nás si navyše môžete vybrať z najrôznejších rozmerov i spracovania. Od tých pre najmenších, až po tie skutočne veľké. Či už francúzske, alebo predĺžené. A aj keď sa môžu líšiť v centimetroch, jedno majú spoločné. Všetky do jednej sú vhodné pre alergikov.

  Skrátka prikrývky ako sen. Aj bez kýchnutia je to pravda.

  Čítať viac
  Filtrovať
  11 produktov
  Ako našuchoriť obláčik?

  Jednoducho. V prípade potreby strčíte do práčky. Vyperiete na 60 °C, vyberiete, necháte preschnúť. Duté vlákno sa vďaka prešívaniu v prikrývkach nezhŕňa a zostáva rovnomerne rozprestreté. Odolnosť a skvelé termoregulačné vlastnosti nie sú vykúpené ani váhou. Prikrývky sú ľahučké. Skrátka ako obláčik.

  Prečo sa zababušiť práve do našich prikrývok?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také príkrývky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, majstrovské vypracovanie. Vďaka tomu sme už vybavili postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Prikrývky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové prikrývky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Vaše preferencie

  Farba

  Cena

  Cena

  Rozmer vankúša

  Rozmer vankúša

  Zloženie

  Zapínanie

  Materiál obliečky

  Materiál výplne

  Hore