• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Jednofarebné obliečky

  Minimalizmus, elegancia, jednoduchosť. Jednofarebné obliečky sa v modernom interiérovom dizajne umiestňujú na popredných priečkach. S ľahkosťou sa kombinujú, nepútajú pozornosť. V priestore prirodzene plynú a fungujú len ako jemný doplnok.

  Ich vizuál ale nie je to jediné, čo hladí. Vyberáme pre vás len také materiály, ktoré dokážu vašu pokožku rozmaznávať. A šetriť vám nervy počas pravidelného upratovania.

  Čítať viac
  Filtrovať
  65 produktov
  Ako sa o jednofarebné obliečky starať?

  Vlaste tak, ako ste pravdepodobne zvyknutý. Môžete prať až na 60 °C. Pri používaní kvalitných pracích prostriedkov si však hravo vystačíte so 40 °C. Ideálnym variantom je prať obliečky každý týždeň. Zamedzíte tak zbytočnému množeniu baktérií a roztočov.

  Vždy by sa ale mali prať naruby. Ideálne zapnuté. Naopak nikdy by sa nemali pridávať aviváže. Tie tkaninu zbytočne zaťažujú, uzatvárajú a nedovoľujú jej dostatočne dýchať. Pri kvalitných materiáloch ide o zbytočné znehodnocovanie.

  Žehlenie je potom vždy takým nepovinným krokom. Záleží na vašich preferenciách. Pre niekoho ide o nevyhnutný krok, pre iných zbytočná strata času. Renforcé bavlna i satén sú pomerne nekrčivé materiály. Takže ušetríte čas. Aj nervy.

  Prečo sa zababušiť do jednofarebných obliečok od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Bavlnené obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové jednofarebné obliečky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore