• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Bambusové osušky a uteráky

  Kúpele sú pohladením pre telo i dušu. A s bambusovými osuškami do nich môžete zavítať každý deň. U seba doma. Sú jemné, hebké a majú až 4× vyššiu savosť ako bavlnené materiály. Sú antibakteriálne a antimykotické. Vďaka tomu zostanú vaše osušky bez plesní a zápachu. A hodia sa napríklad do sauny. Navyše sú vhodné aj pre alergikov. Citlivá pleť tak zajasá.

  Myslite na seba, doprajte si luxus kedykoľvek. Kdekoľvek.

   

  Čítať viac
  Filtrovať
  45 produktov
  Aby nikdy neprestala voňať

  Moderné pracie prostriedky sú šetrné, ale účinné. Zvládnu tak zničiť všetky nečistoty už pri 40 °C. Na aviváž ale rovno zabudnite. Usadzuje sa v tkanine a látku dusí. Bambusové osušky tak prestávajú sať a postupom času zatuchnú.

  Sušenie nechajte prírode

  Sušička osušky krásne našuchorí a zjemní. Pokiaľ ale môžete, nechajte osušky preschnúť na slnku. Veď na ňom ten bambus pôvodne vyrástol. A lúčmi prevoňaný textil? To je ešte len vôňa.

  S nami budete v suchu

  Dávame si totiž záležať na tom, čo robíme. Všetky bambusové osušky od nás sú pohladením. Osušia, ale zároveň rozmaznávajú a starajú sa. Siahame totiž po prírodných materiáloch. Jemných, odolných a vhodných aj pre alergikov.

  Vymydlené tipy a triky

  Pretože sa v bambusových osuškách topíme každý deň, vieme toho o nich veľa. Na našom blogu tak spisujeme najrôznejšie tipy a triky. Ako sa o ne starať, čo a ako kombinovať alebo na čo si dať pozor. Aby vám čokoľvek od nás vydržalo dlhé roky. A nespočetné množstvo kúpaní.

  Hore