Dodatočná zľava 15% na všetko z mikroplyšu. Kód: MIKRO15
 • Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Napínací úchyt - krotiteľ vašich plachiet

  Spálne Rady a tipy

  V domácnosti je stále čo zlepšovať a dopĺňať – napríklad drobnosti, ktoré vám uľahčia bežné denné činnosti. Ako to urobiť, aby postlanie postele bolo v okamihu hotové a s minimom vašej námahy? Šikovným pomocníkom je napínač na plachtu, ktorý ocenia hlavne tí, ktorí majú nepokojné spanie a v posteli vykonávajú doslova rendez-vous. Napínače na plachtu vám jednoducho uľahčia život.

  Napínací úchyt - krotiteľ vašich plachiet

  Ukážkovo ustlané

  Domnievate sa, že na ustlaní postele nie je čo vymýšľať a že táto každodenná nutnosť nepotrebuje zlepšenie? Omyl! Vďaka napínaciemu úchytu na plachte bude vaša posteľ dokonale upravená. A možno sa tento ranný úkon stane viac prijateľným.

   

   

  Krížom, cez roh, naprieč

  Napínač plachiet je nastaviteľný gumový popruh zakončený štipcom, ktorým sa pripína odspodu na plachtu. Zabráni tak zhrňovaniu a krčeniu plachty z matraca. Zdá sa vám to povedomé? Áno, sú to také traky, ktoré prichytia a vypnú plachtu. Zaobstarať ho možno vo variante uchytenia cez šírku, krížom alebo cez roh plachty. Ponúka sa v rôznych dĺžkach podľa veľkosti matraca. Tento jednoduchý pomocník je vhodný na všetky typy plachiet. Vyrovnáte s ním ako napínacie plachty lemované gumou, tak bavlnené plachty. Manipulácia s touto vychytávkou je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý.

   

   

  Posteľ ako z katalógu

  S napínačom bude vaša plachta stabilná a krásne napnutá. Teraz už poznáte tajomstvo dokonale upraveného lôžka. Tento skrytý pomocník tak elegantný dojem umocní. Posteľ ako miesto na odpočinok si zaslúži vašu pozornosť. Niet lepšieho pôžitku, ako keď je spálňa miestom na radostné vstávanie i líhanie. Mať plachtu na svojom mieste – to je to o čo tu ide.

   

  Článok pre vás napísala Liduška.

  Naposledy pridané

  Ako vám správna spánková rutina môže zmeniť život?

  | 9 minúta čítanie
  Pokiaľ vás zaujíma wellbeing, určite ste sa už dôležitosťou spánku niekedy zaoberali. Viete teda, že spánkom trávime ⅓ života a že od neho dosť…

  Luxusné spanie vám zariadime aj v aute

  | 3 minúta čítanie
  Už ste niekedy prespávali v aute? A bola to núdzovka, po ktorej ste sa ráno prebudili rozlámaní? Verte nám, že aj také dobrodružstvo sa dá…
  Hore