• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Detské jersey plachty

  Tí najmenší si zaslúžia len to najlepšie. Kvalitná plachta do postieľky je základom poriadneho spánku. A spokojného bábätka. Musí byť jemná, hebká, ale zároveň odolná. Predsa len sa na nej stávajú nehody a v práčke býva častejšie ako iná posteľná bielizeň. Preto sme vybrali 100 % prírodný materiál, ktorý detskú pokožku nedráždi. Naopak ju mazná a rozmaznáva. Vďaka tomu, že je napínacia, navyše zvládne aj divoké noci plné kopania a prevaľovania.

  Tak vyberajte pre veselšie rána a pokojnejšie noci.

  Čítať viac
  Filtrovať
  19 produktov
  Ako sa o detské jersey plachty správne starať?

  Vlaste tak, ako ste pravdepodobne zvyknutý. Perte na 40 °C. Pretože ide o 100 % bavlnu, zvládne aj vyššie teploty. Ale s kvalitnými pracími práškami sú zbytočné. Ideálnym variantom je prať plachty každý týždeň. Zamedzíte tak zbytočnému množeniu baktérií a roztočov.

  Nikdy by sa nemali pridávať aviváže. Tie tkaninu zbytočne zaťažujú, uzatvárajú a nedovoľujú jej dostatočne dýchať. Pri kvalitných materiáloch ide o zbytočné znehodnocovanie.

  V prípade napínacích jersey plachiet nám odpadá nočná mora menom žehlenie. Sú nekrčivé a tak môžete vašich najmenších rovno uložiť spať.

  Vaše preferencie

  Hore