• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Moderné obliečky

  Trendy strážime za vás. Pravidelne vyberáme moderné obliečky, ktoré spĺňajú nároky interiérových dizajnérov. Zároveň ale vaše nároky na kvalitný spánok v (ne)skutočnom pohodlí. Dbáme totiž nielen na výber vzorov, ale aj materiálov. Hľadáme také, ktoré vydržia, rozmaznávajú pokožku a vás ukolíšu.

  Čítať viac
  Filtrovať
  260 produktov
  Štýlové obliečky si žiadajú kvalitné materiály

  Hľadáte predovšetkým jemnosť alebo jednoduchú údržbu? Možno je vašou prioritou odolnosť proti denno-dennému používaniu a náročnému využitiu v hoteli. Materiály, z ktorých sú naše obliečky vyrábané, vyhovejú každej požiadavke. Stačí si len správne vybrať.

   

  Bavlna v lete chladí, v zime hreje

  Príroda skrátka vie. Štýlové obliečky z bavlny sú dostatočne priedušné a na dotyk prekvapivo jemné. Obzvlášť to platí u renforcé bavlny. Tá je síce hebká ako satén, ale zároveň nestráca nič zo svojej prirodzenej odolnosti. Znesie vysoké teploty, častejšie pranie aj vysoké stupne žehlenia.

  Samozrejme, správne zavesenie obliečok (prípadne pomoc sušičky) udrží vaše obliečky pomerne napnuté. Ale puntičkári sa bez pár ťahov žehličkou rozhodne nezaobídu.

   

  Krep – prírodný, jemný a bez žehlenia

  Na rozdiel od klasickej a renforcé bavlny sa nemusí žehliť. Je rovnako priedušný a príjemný. Len toho toľko nevydrží. Je o niečo jednoduchšie ho zatrhnúť. Pokiaľ ale znížite otáčky v práčke a nebudete ju prepĺňať, nemusíte sa báť.

   

  Mikroplyš zahreje a pohladí

  Akonáhle sa ochladí, veľa ľudí sa babuší do moderných obliečok z mikroplyšu. Sú zamatovo hebké, úžasne hrejú a skvele držia teplotu. Nemožno ich prať na vysoké teploty, neodporúča sa ani používanie sušičky a vysokých otáčok. Na druhej strane ale nebudete musieť tasiť žehličku a budete sa môcť rovno zavŕtať do postele.

   

  Polyester/mikrovlákno

  Polyester je pre mnoho ľudí úplnou nočnou morou. Pritom môže byť vaším splneným snom. Kvalitné moderné obliečky z mikrovlákna sú totiž jemné, priedušné a tiež vysoko odolné. Zvládajú tak časté pranie, sušenie a nevyžadujú také vysoké teploty.

  Využíva sa na celoplošnú potlač alebo výrazné 3D vzory. Prečo? Pretože je stálofarebný. Výrazné tóny tak zostanú dlho skutočne žiarivé a nesperú sa do pastelových odtieňov.

   

  Elegantné obliečky zo saténu

  Luxusný materiál, ktorý funguje ako druhá koža. Je ľahký, priedušný a najjemnejší zo všetkých dostupných materiálov. U nás nájdete navyše len stopercentne bavlnený satén. Vďaka tomu zvládne vysoké teploty, nemusí sa žehliť a vydrží dlhé roky ako nový.

   

  Prečo sa zababušiť do moderných obliečok od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Elegantné obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše nové štýlové obliečky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore