• Slovenština Slovenština
 • Zavolajte nám, poradíme vám +421 233 058 699 8:00 - 15:00

  Valentínske obliečky

  Vianoce zabuchli dvere a hneď na ne klope lásky čas (aj keď je do mája ešte ďaleko). Ale nebojte sa. Valentínske obliečky už na vás čakajú. A s nimi veľa lásky. Prečo sláviť len jeden deň v roku, keď sviatok zamilovaných môžete mať každý deň.

  Láska, to nie sú len pekné gestá a zamilované pohľady. Láska znamená starostlivosť a nehu. A presne to kvalitné obliečky ponúkajú vašej pokožke. Aj vášmu spánku.

  Vzneste sa do ríše snov ako na obláčiku. Vy si to totiž zaslúžite.

  Čítať viac
  Filtrovať
  9 produktov
  Aká je vlastne láska?

  Záleží na vás. Všetky naše obliečky s vlentínskym motívom plnia totiž rovnakú funkciu. Budete sa chcieť zababušiť a zostať v nich do konca života.

   

  Prírodná bavlna

  Príroda skrátka vie. Valentínske obliečky z bavlny sú dostatočne priedušné a na dotyk prekvapivo jemné. Obzvlášť to platí u renforcé bavlny. Tá je síce hebká ako satén, ale zároveň nestráca nič zo svojej prirodzenej odolnosti. Znesie vysoké teploty, častejšie pranie aj vysoké stupne žehlenia.

  Polyester je pravá láska

  Valentínske obliečky z polyesteru sú pre mnoho ľudí úplnou nočnou morou. Pritom môžu byť vaším splneným snom. Kvalitný polyester je totiž jemný, priedušný a tiež vysoko odolný. Zvláda tak časté pranie, sušenie a nevyžaduje také vysoké teploty.

  Využíva sa na celoplošnú potlač alebo výrazné 3D vzory. Prečo? Pretože je stálofarebný. Výrazné tóny tak zostanú dlho skutočne žiarivé a nesperú sa do pastelových odtieňov.

  Prečo sa zababušiť do obliečok s valentínskym motívom od nás?

  V MKLôžkoviny pre vás vyberáme len také valentínske obliečky, v ktorých sa s ľahkosťou zaspáva. A zároveň sa ráno ťažko opúšťajú. Kvalitné materiály, výber širší než kráľovská posteľ. Vďaka tomu sme už obliekli postele v dedinských chalupách, luxusných hoteloch i mestských bytoch.

  Obliečky tisíc a jednej noci

  Nepíšeme rozprávky, ale tipy. Zalistujte na našom blogu, pokiaľ hľadáte inšpiráciu alebo tápate, ako sa o vaše valentínske posteľné obliečky správne starať. Aby zostali ako nové a stále krásne voňali. Proste aby sa vám ešte dlho spalo ako na tom najnadýchanejšom obláčiku.

  Hore